2019-11-06 00:00:00 - Ewelina Trościńska
Diagnoza problemów społecznych w SENIOR+

W związku z przystąpieniem przez Gminę Darłowo do realizacji umowy dotyczącej opracowania przez Ogólnopolską Grupę Szkoleniową w Krakowie w dniu 6 listopada 2019 roku zostały przeprowadzone badania wsród uczestników naszej placówki dotyczące diagnozy problemów społecznych seniorów.

Celem ankiety jest zebranie informacji na temat aktualnej sytuacji życiowej najstarszej grupy mieszkańców naszej Gminy jak również zapoznanie się z ich potrzebami i oczekiwaniami. Wyniki badań posłużą do  opracowania diagnozy oraz zaplanowania działań na rzecz osób starszych.

senior.gov.pl

Dzienny Dom "Senior+" w Wiekowie - Wiekowo 1c, 76-150 Darłowo

tel. +48 663 089 111     ePUAP: /seniorplus/domyslna   e-mail: senior.plus@ugdarlowo.pl
Deklaracja dostępności »   |   Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych »
Administratorem danych osobowych jest Dzienny Dom "Senior+" , Wiekowo 1c, 76-150 Darłowo
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - e-mail: iod@senior-plus.gminadarlowo.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Projekt i wykonanie: Maciej Rudnikowski